Oda ara
Hakkımızda

Tarih ve Doğanın Tam Ortasında... Deluxe Ferah Hotel, konum olarak Patara’nın tam kalbinde bulunmaktadır. Denize yakınlığı ve doğayla iç içe olmasıyla vazgeçilmez bir konaklama noktasıdır. Size; sabah pencerinizi açtığınızda, güneşin sıcaklığını ve doğal tarihi dokunun o eşsiz ambiyansını yaşatma fırsatı sunar.

Tarih ve Doğanın Tam Ortasında...
Deluxe Ferah Hotel, konum olarak Patara’nın tam kalbinde bulunmaktadır. Denize yakınlığı ve doğayla içiçe olmasıyla vazgeçilmez bir konaklama noktasıdır. Size; sabah pencerinizi açtığınızda, güneşin sıcaklığını ve doğal tarihi dokunun o eşsiz ambiyansını yaşatma
fırsatı sunar.
Tam İstediğiniz Gibi...
Deluxe Ferah Hotel, rahat ve konforlu odalarıyla size huzuru ve kaliteyi yaşatıyor.
Odalarımızda; 24 saat sıcak su , klima, TV, ücretsiz internet ve manzaralı balkonlar standarttır.
Size huzurlu ve rahat bir tatil imkanı sunmaktan onur duyarız.

Çift kişilik ve suit odalarımızda isteğinize göre çift kişilik tek yatak ya da tek kişilik iki yatak seçebilirsiniz. Çift kişilik odalarımız diğer odalarımız gibi tüm standart özelliklere sahiptir. Suit odamızda ayrıca bir adet jakuzi hizmetinizdedir. Aile odalarımız ise içerisinde iki odanın bulunduğu dört kişilik odalardır. Bir odada iki ayrı yatak bulunurken diğer odada çift kişilik yatak bulunur. Aile odalarımız diğer tüm odalarımız gibi aynı özelliklere sahiptir.
Sevdiklerinizle En Güzel Anlar...
Tatilinizi güzelleştiren ve keşfedilen şehre dair hatırlarda yer alan özel deneyimlerden bazıları da kuşkusuz tadılan değişik lezzetlerdir. Yemeği, sanata dönüştüren usta şeflerin, büyük titizlik ve en sağlıklı malzemelerle hazırladıkları, Türk ve dünya mutfağından lezzetler, konaklama deneyiminize tat katmak için  Deluxe Ferah Hotel restoranımızda sizleri bekliyor.