Oda ara
Hakkımızda

Tarih ve Doğanın Tam Ortasında... Deluxe Ferah Hotel, konum olarak Patara’nın tam kalbinde bulunmaktadır. Denize yakınlığı ve doğayla iç içe olmasıyla vazgeçilmez bir konaklama noktasıdır. Size; sabah pencerinizi açtığınızda, güneşin sıcaklığını ve doğal tarihi dokunun o eşsiz ambiyansını yaşatma fırsatı sunar.

DOĞAYI VE GELECEĞİ ÖNEMSİYORUZ
Birbirinden mükemmel Akdeniz manzaralarıyla, muhteşem doğası ve kusursuz hizmet anlayışınıtüm paydaşlarımız ile birlikte siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede tatil deneyimi sunmayıamaçlıyoruz. Bu doğrultuda;


Yasal Gereklilikler
Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizde yasal mevzuata ve hukukun üstünlüğüne saygı duyarak, Ulusalve Uluslararası Kanunlara ve ilgili diğer kanunlara, kurumumuzun uymakla yükümlü olduğu diğer şartlara uygun hareket ediyoruz.


Paydaşlarımızın Güvenliği ve İnsana Yatırım
Tüm paydaşlarımız en değerli varlığımızdır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve dahi tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.
Sağlık ve güvenlik bilincini arttırmaya yönelik tüm çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmekte, riskler sürekli gözden geçirilmekte ve gelişen şartlar doğrultusunda riskleri azaltmaya yönelik teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve titizlikle uyguluyoruz.Tüm paydaşlar fikir, inanç özgürlüğüne sahip olup kimseye dil, din, ırk, cinsiyet, sosyal sınıf, yaş ve birlik üyeliği gibi konularda ayrımcılık yapmıyoruz. İnsan haklarının korunması temel kuralımızdır.


Misafir Memnuniyeti
Misafirlerimiz var olma sebebimizdir. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir öneri ve şikayetlerinitakip etmek, şikayetleri etik davranış kurallarına uygun şekilde çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda şeffaf şekilde bilgilendirerek şikayetleri kendimiz için fırsata dönüştürmeyi sağlıyoruz.


Çevreye Saygı ve Doğal Yaşamı Koruma
Tüm faaliyetlerimizde doğal çevreyi korumaya olan bağlılığı ilke edinerek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamayı, sıfır atık kapsamında atık miktarımızı azaltarak ve oluşanların da geri dönüşümünü sağlayarak doğaya zararsız hale getirmeyi, iklim değişikliğini azaltmayı ve biyoçeşitliliğin ve ekosistemin korunması konusunda hassasiyet gösteriyoruz.
 

Enerji Tasarrufu
Otellerimizde enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak ve alternatif yenilenebilir kaynakları kullanımını arttırarak, enerji performansımızı sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

 
Gıda Güvenliği – Hijyen
Kalite ve gıda güvenliği ilkelerine uygun ürünler üretmek ve sunmak için gıda zinciri boyunca gıda güvenliği yönetim sistemini uyguluyor, hijyen şartlarını ön planda tutarak sürekli iyileştiriyoruz.


Çocuk Dostu Turizm
Çocuklarımız geleceğimizin yapıtaşları bilincindeyiz. Onların özgür ve güven içinde oldukları, hiçbir sömürüye maruz kalmadan büyümelerini önemsiyoruz. Onlar için özenle hazırladığımız bahçemizde doğayla bütünleşmelerini ve doğayı öğrenmelerini hedefliyor, birlikte yer aldıkları gruplarda arkadaşlık ilişkilerini de güçlendiriyoruz.


Yerel Ekonomiye Destek ve Sürdürülebilirlik
Yerel ekonomiye olan katkımızın farkındayız, bu sebeple tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin %95’i yereldir. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık üreten, çevre dostu satın alma yapıyoruz.